درباره ما

معرفی

شرکت پنجره هزاره سوم طبرستان با برند تجاري پن تري و با هدف تلاش در جهت اعتلاي صنعت کشور و خود کفايي در زمينه توليد پنجره هاي يو پي وي سي در سال 1387 تاسيس گرديد. بهينه سازي مصرف انرژي ما را بر آ ن داشت که با بهره گيري از فناوري هاي روز دنيا و همچنين توجه و تمرکز بر آ خرين استاندار هاي جهاني تطبيق آ ن با سليقه ايراني در خدمت مشتريان عزيز باشيم ، در اين راستا با همکاري جمعي از متخصصين در زمينه توليد پنجره هاي يو پي وي سي کارنامه درخشاني از خود بر جاي گذارده ايم .

استراتژی

مردم ايران مردمي متمدن و خواستار پيشرفت مي باشند .بر همين اساس ما ساعتها انرژي صرف کرديم تا بتوانيم انرژي و آرامش درون خانه شما را به وسيله برترين تکنولوژي نگهبان باشيم، زيرا هدف اصلي خود را بر اين اصل بنا نهاديم که ما اما نتدار نسل آينده ايم و با هديه دادن اين ايده نو و کيفيت به خود و فرزندانمان ، آينده را نيز در اختيار خواهيم داشت .

پروفيل مصرفی

شرکت پنجره هزاره سوم طبرستان از توليد کنندگان در و پنجره upvc با پروفيل بنام و مرغوب ويستابست مي باشد. اين امر باعث گشته تا با پشتيباني فني اين مجموعه و در اختيار داشتن انواع پروفيل هاي لازمه ، ساخت و نصب پنجره هاي شما را با جديد ترين روش و در کوتاه ترين زمان ممکن به انجام رساند .

استفاده از مواد اوليه وارداتي از اروپا امتياز ويژه پروفيل ويستابست مي باشد که باعث ثبات کيفيت اين محصول شده است . مواد اوليه و پروفيل توليد شده در لابراتوار مجهز ويستابست مورد کنترل قرار گرفته و با چک ليست رال آلمان تطبيق داده مي شود. لازم به ذکر است پروفيل upvc ويستابست توانسته بيش از 14 فرقه استاندار بين المللي و داخلي که RAL و SKZ آلمان و گواهينامه فني مرکز تحقيقات ساختمان و مسکن ايران نيز جزو آنها به شمار مي رود را کسب نمايد. پروفيل مصرفي پنجره هزاره سوم طبرستان داراي ضمانت 10 ساله از طرف ويستابست با تضمين بيمه آسيا بوده همچنين اين پرفيل داراي تنوع رنگ جهت تامين خواسته مشتري مي باشد.